Veletržní expozice

Jednu z našich hlavních činností tvoří návrhy a realizace veletržních expozic tzv."na klíč", a to zejména v zahraničí ale také v tuzemsku. Disponujeme specializovaným týmem odborníků, který Vám, v případě Vašeho zájmu, pomůže najít tu nejvhodnější variantu přímo pro Vás.

V této oblasti nabízíme komplexní služby počínaje architektonickým návrhem, 3D vizualizačními snímky, vlastním grafickým studiem s tiskárnou přes zajištění technické podpory před samotným zahájením výstavy tj. komunikace s veletrhem, řešení veškerých technologických prvků až po samotnou realizaci expozice. Součástí našeho pracoviště je i truhlářská dílna jako doprovodné a doplňkové služby jsme schopni zajistit hostesky, barmanskou show, pronájem audiovizuální techniky, catering a další.

OCTANORM - je běžně rozšířený hliníkový systém, jehož základem jsou stojky s drážkami v osmi směrech, do kterých se pomocí zámků připevňují paždíky různých délek. Výplň tvoří bílé MDF desky. Tento systém nabízíme i v opláštěné verzi, která řeší problém rušivé členitosti celistvými stěnami z lamino desek s neomezenou délkou a výškou až 4m. Opláštěný Octanorm je ideální i na velko-formátovou grafiku.

ALUR - příhradová konstrukce určená k zavěšení nad stánek k jeho osvětlení, s možností samosvojného umístění.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

V sekci kontakt naleznete veškeré informace, jak naše služby poptat.